Okul Yıllığı & Kitap Türlerimiz

     

Çileli bir yolculuktur bir kitap yazmak. Satır satır duygu ve düşünceleri işlemek, bazen ilmi - akademik bir çalışma örgülemek bazense kalbin billur çeşmelerinden dörtlükleri kağıda dökmek. Yazmak zordur tüm dünyada fakat ülkemizde bir okadarda  yazılanları yayınlamakta zordur. Kitabın hak ettiği yeri tam anlamıyla edinemediği toplumumuzda nice güzel eserler vardır satılamaz kaygısıyla yayınevlerimizden geri dönen. İşte Kızılırmak Ofset ailesi olarak bu güzel eserlerin toplumumuza kazandırılması için yola çıktık. Dört yıllık çalışmamız sonrasında altmıştan fazla bastığımız eserlerden sonra iyiki çıkmışız bu yola dedik.
Amacımız bilginin kağıda dökülmesinde yaşanan zorlukları azaltarak eserin okuyucuya profesyonel bir tasarım ve kaliteli bir baskıyla hazırlanması oldu.
Kitabınızı yazdınız, gerisini bize bırakın. Vaktinizi kitabınıza bir yayıncı bulmaya çalışarak harcamayın! Kitap Basımı'la çok kısa sürede kitabı yayınlanmış bir yazar olabilirsiniz!

-----------------------------------------------------

Mezuniyet Yıllığı (Andaç)

Kalite...................hedefimiz,
Bilgi ve tecrübe...sermayemiz,
Dürüstlük............ilkemiz..
......
Söylediğimiz veya söyleyeceklerimiz önemli olmayabilir...
......
Bizim için asıl önemli olan yaptıklarımızdır.

Hazırlamayı düşündüğünüz yıllığın sayfa sayısını ve yıllık adedini belirleyin, bizi arayın.. Firma yetkililerimiz sizlere en kısa sürede ulaşacaktır..

kizilirmakofset.com

Güncelleme: 18.09.2008