Firmadaki Katalog Türlerimiz

     

-----------------------------------------------------


 

Firmanızın kimliğini, yaptığı işleri, ürünlerini ve müşterilerini tanıtan basılı kaynaklar katalog olarak adlandırılır. Şirket kişiliğine önem veren her firma Katalog bastırmayı önemsemektedir. Katalog tasarımında önemli olan nokta katalogun ulaştığı müşteriler ve okuyuculara firmanızı kısa ve en öz şekilde firmanızı ve yaptığınız işleri tanıtmaktır.

Firmalar ve markalarının, doğru ve iyi tanıtılması, akıllarda daha iyi yer edebilmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmeleri için kurumsal katalogların doğru planlanmış ve yaratılmış olması gerekmektedir.

Katalog Tasarımı ve Baskı
1998'den beri masaüstü yayıncılık alanında hizmetlerini sürdüren kızılırmak ofset, 2008 yılı itibariyle binlerce müşterisi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Katalog baskısı yapan matbaamız, katalog tasarımı hizmetinde profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Heidelberg  speedmaster(Çift renk & Pompalı)  baskı makineleri ile sınırların ötesinde bir renk kalitesi ve işçilik elde eden kızılırmak Ofset, katalog tasarımı hizmetinde hizmet verdiği müşterileri memnun etmeye devam etmektedir.

Güncelleme: 19.09.2008